Goliat Przeprowadzki,
Zielona Góra 65-223, Piękna 10

+48 730 516 936, 68 303 06 25
kontakt@goliat-przeprowadzki.pl

OFERUJEMY TRANSPORT

 Nasze usługi przeprowadzkowe, które oferujemy obejmują:Firma transportowa Zielona Góra

  • przewóz pianin i fortepianów,
  • wnoszenie mebli,
  • przewożenie sprzętu rtv i agd,
  • przenoszenie sprzętu biurowego,
  • transport maszyn i urzadzeń z hal produkcyjnych,
  • przewóz motocykli, skuterów, rowerów,
  • transport łodzi,
  • przewożenie materiałów budowlanych,
  • transportowanie palet z towarem,
  • oraz transport wielu innych rzeczy.

 

Firma transportowa Zielona Góra - transport rzeczy w lubuskim, dolnośląski i wielkopolskim

Tanio przewozimy wszystko co jest w zleceniu od Klienta. Nasze ceny są konkurencyjne, gdyż nasze doświadczenie pozwala nam wykonywać usługi transportowe szybko i sprawnie, a co za tym idzie dużo taniej niż inne firmy transportowe w lubuskim, województwie dolnośląskim czy wielkopolskim.

Zabezpieczamy, rozkręcamy, znosimy i na samym końcu wnosimy meble do nowego lokum, bądź utylizujemy. Nasi pracownicy zawsze dbają, by meble i sprzęt nie uległy zniszczeniu. Rozumiemy, że podczas transportu cennych przedmiotów wszystko musi być zabezpieczone przed wstrząsami i przed obijaniem się o inne meble czy ściany meblowozu.

 

Transport krajowy busami - firma transportowa z ogromnym doświadczeniem

W sposób profesjonalny podchodzimy do Państwa oczekiwań dodatkowo szanując Państwa czas i pieniądze. Nawet podczas transportu na długich trasach staramy się jeździć bezpiecznie i optymalnie. Rozumiemy jak bardzo uciążliwe bywają przeprowadzki dlatego staramy się brać na siebie wszelkie niedogodności z tego wynikające. Transport krajowy i zagraniczny realizujemy porządnymi meblowozami, a nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie.

Udostępniamy nieodpłatnie kartony i pojemniki plastikowe, niezbędne do sprawnej przeprowadzki. Posiadamy wszystko aby zadowolić wymagających, od plomb po worki próżniowe.

 Firmy transportowe Zielona Góra, Gorzów Wlkp., lubuskie

Bezpieczny transport rzeczy z Goliat Przeprowadzki - zapraszamy!

Zabezpieczamy transport i wnosimy meble pod wskazany adres. Nasi tragarze wyposażeni są w niezbędne pasy i gadżety ułatwiające przenoszenie ciężkich przedmiotów jak pianina, fortepiany, ogromne szafy i duże maszyny z hal produkcyjnych.

 

Wiele jest firm transportowych w Zielonej Górze, ale tylko nasza oferuje kompleksowy transport łącznie z wywozem gabarytów do utylizacji. Jeżeli posiadacie Państwo rzeczy do wyrzucenia, to możemy pomóc w pozbyciu się ich w odpowiedni sposób. Proponujemy wówczas usługę utylizacji śmieci dla naszych Klientów.