Goliat Przeprowadzki,
Zielona Góra 65-223, Piękna 10

Przeprowadzki zagraniczne

Podjąłeś decyzję o przeprowadzce zagranicznej? Jesteśmy po to, by pomóc Ci w organizacji całego procesu oraz transporcie rzeczy. W Goliat Przeprowadzki wiemy, jak stresujące, a jednocześnie ekscytujące jest to wydarzenie w życiu naszych Klientów. Chcemy, by wspominali je jak najlepiej oraz by wszystko, co postanowili zabrać ze sobą, pozostało w takim stanie, w jakim znajdowało się wcześniej. Dlatego nie tylko przewozimy rzeczy, ale również pakujemy oraz rozładowujemy. Nie ma dla nas rzeczy, których nie możemy zrobić; są tylko wyzwania, którym staramy się sprostać.

 

OFERTA GOLIAT PRZEPROWADZKI

Przeprowadzka do Niemiec

Przeprowadzka do Hiszpanii

Przeprowadzka do Holandii

Przeprowadzka do Norwegii

 

Etyka pracy i plan działania podczas przeprowadzek zagranicznych

Kiedy zgłasza się do nas Klient, najpierw musimy przeanalizować jego potrzeby, aby zaproponować jak najlepszy plan działania. Przygotowujemy go indywidualnie i uzależniamy od sytuacji, w jakiej znajduje się Klient. Działając z przyjętą strategią jesteśmy w stanie szybko przejść przez cały proces przeprowadzki zagranicznej, który dla Klienta wiąże się ze stresem i dużą ilości formalności. My jesteśmy od tego, by zdjąć z jego barków pracę, jaką musiałby wykonać przy pakowaniu rzeczy i wyładowywaniu.

Bardzo dużą uwagę przykładamy do terminowości i punktualności. Przestrzegając tych podstawowych zasad możemy świadczyć usługi transportowe na jak najwyższym poziomie. Szanujemy zarówno nasz czas, jak i naszego Klienta. Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy elastyczny w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji losowych. Dlatego pozostajemy w stałym kontakcie z naszym Klientem i na bieżąco jesteśmy w stanie dokonywać korekty we wspólnie ustalonym planie.

 

Profesjonalizm i doświadczenie to cechy charakteryzyjące Goliat Przeprowadzki

Goliat Przeprowadzki działa na rynku od 2008 roku. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie uprawnienia, zarówno do transportu na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Ich doświadczenie daje Państwu pewność, że powierzają Państwo swoje rzeczy w bezpieczne ręce. Dbamy również o to, by nasz zespół stale podnosił swoje kompetencje, dlatego nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach, które pozwalają im na zdobycie kolejnych kwalifikacji.

przeprowadzki zagraniczne

W prowadzeniu profesjonalnych usług na najwyższych poziomie niezbędna jest profesjonalna flota samochodowa. Posiadamy busy i meblowozy o pojemności od 14 m3 do 47 m3. Jesteśmy zatem w stanie dobrać samochód do konkretnego zlecenia i zapewnić odpowiednią przestrzeń do załadowania rzeczy. Zapewniamy, że przewieziemy nie tylko kartony z rzeczami, ale też meble, motor, a nawet quad.

 

Goliat Przeprowadzki - wiedza, możliwości i doświadczenie na trasach zagranicznych

Nasza firma działa na rynku od 2012 roku. Pozwoliło nam to poznać realia, jakie charakteryzują zarówno przeprowadzki zagraniczne, jak i te krajowe. Doświadczenie, które zdobyliśmy w tym czasie sprawia, że jesteśmy w stanie stale poprawiać naszą ofertę i dostosowywać ją do zmieniających się oczekiwać i potrzeb Klientów.

przeprowadzki zagraniczne i międzynarodoweNasi kierowcy posiadają wszelkie potrzebne na ich stanowiskach uprawnienia. Podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego typu szkoleniach. To, co jest najistotniejsze, to fakt, iż posiadają doświadczenie na trasach krajowych i międzynarodowych. Dzięki temu dobrze znają realia, jakie panują w różnych częściach Polski i Europy. Nasi tragarze pracowali nie tylko przy zleceniach realizowanych dla osób prywatnych. Mieliśmy już okazję również realizować przeprowadzki zagraniczne biur i instytucji, w których szczególnie istotne było bezpieczne przewiezienie dokumentów.

Z każdym z naszych Klientów indywidualnie ustalamy plan działania, który jest zobowiązujący dla obydwu stron. Dzięki temu cały proces przeprowadzki zagranicznej jest przeprowadzony w jak najbardziej optymalny sposób. Niezwykle istotna jest dla nas terminowość i punktualność. To ona pozwala na jak najsprawniejsze działanie, na którym korzysta przede wszystkim Klient. Jesteśmy przy tym elastyczni i jesteśmy w stanie szybko dostosować się do zmieniających się warunków pracy.

 

Przestrzeń magazynowa w Goliat Przeprowadzki - nie spiesz się podczas zmiany miejsca zamieszkania

Oprócz pakowania i transportu, możemy zaproponować również Państwu wynajem przestrzeni magazynowej, w której przechowamy rzeczy, które jeszcze muszą poczekać na przetransportowanie do nowego lokum. Dysponujemy miejscem, w którym panuje sucha atmosfera, można mieć zatem pewność, że nic nie ulegnie zniszczeniu - nawet towary wykonane z drewna, jak meble czy ramy obrazów. Dzięki takiej możliwości, nasi Klienci mogą spokojnie czekać, aż ich nowe lokum będzie gotowe, kończyć remont czy szukać nowego mieszkania.Nie są im również straszne przeprowadzki międzynarodowe.

Przeprowadzki zagraniczne są na tyle skomplikowanym procesem logistycznym, że nie zawsze można wszystko z góry zaplanować. Dlatego nasz magazyn można wynająć na określony czas lub korzystać z opłacanego miejsca bezterminowo. Zachowujemy przy tym pełną dyskrecję i nie ujawniamy osobom postronnym informacji na temat przechowywanych u nas rzeczy. Jeżeli posiadają Państwo szczególnie ważne dokumenty lub cenne rzeczy, udostępniamy pojemniki z tworzywa sztucznego, które można zaplombować.

Przeprowadzki często wymagają elastycznego podejścia do różnych kwestii. Niektórzy nasi Klienci potrzebują miejsca do tego, by przez jakiś czas przechować swoje rzeczy. Niezależnie od tego, czy jest to kilka dni, tygodni czy nieokreślony czas, udostępniamy w pełni bezpieczne, suche miejsce, w którym możemy rozładować rzeczy, które zostały przewiezione z pierwotnego adresu. Od Klienta zależy, co się tutaj znajdzie. Przy przeprowadzce zagranicznej, jak i tej lokalnej, może okazać się konieczne przechowanie mebli. W magazynie można umieścić również zaplombowane pojemniki, w których znajdą się cenne rzeczy. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że u nas są one w pełni bezpieczne. Podobnie jak sprzęt RTV, AGD, książki, ubrania i wiele innych. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, będą mogli Państwo odebrać swój dobytek, w którego transporcie w miejsce docelowe również z chęcią pomożemy.

 

Zadzwoń i umów się na przeprowadzkę już dziś!

+48 730 516 936

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczególne towary w przeprowadzkach zagranicznych

Klienci zwracają uwagę na rzeczy, które są szczególnie cenne. Ich wartość może mieć różny wymiar. Czasami są to antyki, innym razem pamiątki rodzinne. Wartość sentymentalna często przewyższa tę materialną. Dlatego dbamy o to, by nawet przy przeprowadzce zagranicznej o kilka tysięcy kilometrów nic nie uległo uszkodzeniu. Sięgamy po wszelkie materiały zabezpieczające, takie jak folia bąbelkowa czy koce. Już podczas pakowania upewniamy się, czy wszystko jest stabilne. Podczas załadunku również umieszczamy rzeczy w taki sposób, by były solidnie umocowane i nie przesuwały się podczas jazdy.

Klientom oferujemy do użytku nieodpłatne pojemniki do przeporowadzki z tworzywa sztucznego, na których istnieje możliwość założenia plomby. Dokonuje się to w miejscu zapakowania rzeczy, a plombę zdejmuje, gdy pojemnik zostanie odebrany pod wskazanym adresem. To szczególnie przydatna opcja podczas przeprowadzki zagranicznej, gdy posiadają Państwo prywatne lub firmowe dokumenty, które są poufne. W przypadku firm istotne jest również zachowanie bezpieczeństwa danych w kontekście przepisów RODO.

Tym, co jest także problematyczne dla naszych Klientów, to transport pianina lub fortepianu. Duże gabaryty oraz delikatność instrumentu sprawiają, że jest on wyzwaniem. Jesteśmy jednak w stanie poradzić sobie z nim, ponieważ posiadamy już w tej kwestii doświadczenie. Instrument należy najpierw odpowiednio zabezpieczyć, aby nie uszkodził się podczas przenoszenia. Następnie, już w samochodzie, umieszczamy i zabezpieczamy go tak, by nie przesunął się podczas jazdy lub został uszkodzony przez inne towary.

 

Pełna oferta transportu w Polsce i za granicą

Transport, który oferujemy, to nie tylko wynajem samochodu z kierowcą. To pełna usługa, która realizowana jest na kilku etapach. Dzięki temu mogą Państwo przerzucić na nasze barki dużą część pracy związanej z przeprowadzką zagraniczną. Działamy kilkuetapowo i w każdym momencie nasi pracownicy utrzymują kontakt z Klientem. Pozwala to na kontrolowanie nieprzewidzianych sytuacji i jak najlepszą współpracę. Co w takim razie znajduje się na liście działań, które możemy Państwu zaproponować?

  •  Przygotowujemy i pakujemy rzeczy. Obejmuje to również skręcanie mebli i pakowanie ich w paczki, w których nie zgubi się nawet najmniejszy element. Poza tym umieszczamy rzeczy w kartonach i pudłach, jeżeli Klient wyrazi takie życzenie. Zakres tych działań zależy właśnie od niego. Jesteśmy w stanie wejść do domu, który jeszcze chwilę wcześniej był zamieszkały i opróżnić go do tego stopnia, że w środku nie zostanie nawet dywan.
  • Zabezpieczamy towar i ładujemy go do samochodu. Podczas wielogodzinnej podróży ładunek jest narażony na wstrząsy i różnego rodzaju uszkodzenia. Aby temu zapobiec, stosujemy przeróżne materiały, które sprawdziliśmy w przeciągu wielu lat. To zarówno folia bąbelkowa i strecz, jak i koce, które świetnie sprawdzają się przy opakowywaniu instrumentów muzycznych. Nasi tragarze wszystko uważnie układają w samochodzie i zabezpieczają tak, by nie przesuwały się podczas jazdy.
  •  Kolejnym etapem jest transport. W przypadku przeprowadzki zagranicznej jest to nierzadko nawet kilka tysięcy kilometrów. To jeden z czynników, które znacząco wpływają na koszt usługi. O wiele tańsza będzie przeprowadzka z Polski do Czech niż z Polski do Wielkiej Brytanii. Niezależnie od celu podróży, Klienci mogą być pewni, że za kierownicą pojazdu będzie siedział doświadczony kierowca, który będzie jednocześnie opiekunem ładunku.
  • Kiedy transport dotrze w miejsce docelowe, czas na rozładowanie samochodu. Oprócz tego wnosimy rzeczy, niezależnie od tego, czy jest to parter, czy lokal znajduje się na piętrze. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy przechować je w naszym magazynie. Jest to miejsce suche i w pełni bezpieczne. To przestrzeń, w której umieszczą Państwo zarówno kartony z rzeczami, jak i meble czy sprzęt RTV AGD. Możemy umieścić tam również plastikowe pojemniki z plombą, które udostępniamy bezpłatnie wszystkim Klientom, którzy korzystają z naszych usług. Jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii terminu wynajmu powierzchni. Mogą Państwo określić, jak długo będą przechowywane rzeczy lub skorzystać z tej usługi bezterminowo. W Goliat Przeprowadzki zawsze zapewniamy dyskrecję i nie zadajemy zbędnych pytań.  

Jak widać, jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować przeprowadzkę zagraniczną i pomóc naszym Klientom na każdym jej etapie. Nasze konkurencyjne ceny są zależne m.in. od odległości, którą musi pokonać kierowca, a czasem również od przewożonego ładunku (jak np. pianino lub fortepian).

 

Zaplanuj przeprowadzkę zagraniczną z Goliatem

Planując przeprowadzkę zagraniczną warto skierować kroki do naszej firmy. Posiadamy różnorodną ofertę, którą dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych Klientów. Doświadczenie pokazuje nam, iż wiele osób nie tylko potrzebuje pomocy przy transporcie rzeczy i sprzętów, ale również wsparcia na etapie poprzedzającym oraz następującym po dowiezieniu rzeczy na miejsce. Na tym właśnie oparliśmy naszą ofertę, dzięki czemu jest właśnie taka, jakiej oczekiwali nasi potencjalni Klienci. Poniżej opisujemy, czego mogą Państwo oczekiwać, jeżeli zdecydują się na współpracę z Goliat Przeprowadzki.

 

Goliat Przeprowadzki - firma, której możesz zaufać

Działamy już od 2012 roku, zatem mieliśmy dość czasu na to, by poznać różnorodne oczekiwania Klientów, wyzwania jakie stawiają przed nami oraz optymalne sposoby na radzenie sobie nawet ze skomplikowanymi zadaniami logistycznymi. Jesteśmy firmą, której można w pełni zaufać. Dlaczego? Poniżej kilka argumentów za tym, iż przeprowadzki z nami to gwarancja usługi najwyższej jakości.

  • Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Mamy opracowane plany działania, które sprawdzają się podczas przeprowadzek zagranicznych, jednak modyfikujemy je w zależności od tego, jakie potrzeby ma konkretny Klient. Razem tworzymy plan, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać wszystko na czas.
  • Terminowość jest dla nas szczególnie ważna. Kierowca często musi pokonać kilka tysięcy kilometrów, następnie po załadowaniu towaru wrócić i dostarczyć go w odpowiednie miejsce. Jasno określone ramy czasowe pozwalają mu na bezpieczne wykonanie pracy, a Klientowi na sprawne działania związane z przeprowadzką.
  •  Posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów, które są przystosowane do przewożenia również przedmiotów o dużych gabarytach, jak szafy czy nawet motory. Odpowiednie zaplecze techniczne pozwala bezpiecznie wszystko załadować, zabezpieczyć oraz rozładować w miejscy docelowym.
  • Zajmujemy się nie tylko transportem, ale również pakowaniem. Wiemy, jak jest to pracochłonne zadanie, zwłaszcza gdy Klient ma wiele innych zadań przed sobą, związanych z przeprowadzką zagraniczną. Dysponujemy różnorodnymi materiałami, które pozwalają nam jak najlepiej wszystko zabezpieczyć. Jest to folia bąbelkowa, różnego rodzaju folie, taśmy a nawet koce. Dzięki temu rzeczy nie ulegną uszkodzeniu na żadnym etapie transportu. Dodatkowo bezpłatnie udostępniamy nie tylko kartony, ale też pojemniki z tworzywa sztucznego, które można zaplombować. To idealna opcja do przewożenia ważnych dokumentów lub cennych przedmiotów. Jesteśmy również w stanie bezpiecznie przewieźć tak duże i delikatne sprzęty jak fortepian czy pianino. Jest to usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż nie każdy dysponuje odpowiednimi zabezpieczeniami i sposobami na przeniesienie instrumentu o takich rozmiarach.
  •  To, czego Państwo nie potrzebują, a nie zostanie użyte na rynku wtórnym, usuniemy z lokalu i oddamy do utylizacji w miejsce do tego przeznaczone. Jesteśmy w stanie całkowicie opróżnić piwnicę, garaż lub mieszkanie, w którym po wyprowadzce nie zostanie absolutnie nic. Zajmiemy się m.in. pozostałą chemią, elektrośmieciami czy starymi meblami. To, czego nie można poddać utylizacji, wywieziemy na wysypisko śmieci.

 

Elastyczny cennik przeprowadzek

Naszym Klientom proponujemy atrakcyjne ceny wykonywanych przez nas usług. Uzależnione są od kilku czynników, jednak głównym jest ilość kilometrów, którą musi pokonać kierowca. Przeprowadzki zagraniczne są siłą rzeczy droższe od tych lokalnych, jednak staramy się, by konkurencyjny cennik przerpowadzki nie nadwyrężył kieszeni naszych Klientów, którzy i tak mają sporo wydatków związanych z relokacją. Niezależnie od adresu oferujemy pełną usługę - od spakowania i zabezpieczenia towaru, przez jego transport, aż do rozpakowania pod docelowym adresem lub w naszym magazynie. Nieważne, jak duże są to gabaryty oraz jak wiele kilometrów musimy pokonać, Klient zawsze może skorzystać z pełnej oferty. Nasze konkurencyjne ceny z pewnością przedstawi Państwu nasz konsultant po nawiązaniu kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zmiana miejsca zamieszkania lub lokalizacji biura czy firmy zawsze jest sporym wydarzeniem. Tym bardziej, gdy jest to przeprowadzka zagraniczna. Cały proces trzeba odpowiednio zaplanować i przyjąć określone ramy czasowe. W Goliat Przeprowadzki oferujemy kompleksową pomoc, od planowania, przez pakowanie i transport rzeczy, aż po ich rozładunek lub magazynowanie. Posiadamy wykwalifikowany zespół pracowników, możliwości techniczne oraz doświadczenie, które pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę przeprowadzek zagranicznych oraz lokalnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą przeprowadzek w Gorzowie Wielkopolskim, transportu mebli w Poznaniu, przeprowadzki w Nowej Soli i inne.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.