Goliat Przeprowadzki,
Zielona Góra 65-223, Piękna 10

Przeprowadzki Słubice

Zmiana lokum w obrębie tej samej miejscowości, a może wyprowadzka za granicę? Niezależnie od tego, jak daleko trzeba przewieźć rzeczy, Goliat jest zawsze gotowy do działania. Wiemy, jak ekscytujący, ale jednocześnie stresujący potrafi być cały proces pakowania, transportu, a następnie rozpakowywania rzeczy. Dlatego chcemy w tym Państwa wyręczyć i zaoferować usługi na najwyższym poziomie. W kwestii przeprowadzki Słubice i inne miejscowości przy granicy z Niemcami są dla nas tak samo ważne jak te zlokalizowane na innych krańcach Polski. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie będą nas Państwo potrzebować. Przeprowadzki Słubice - Transport Mebli - Taxi Bagażowe w Słubicach

Cena przeprowadzki w Słubicach

Zapewniamy logiczny i prosty proces wyceny naszych usług przeprowadzkowych. Często Klienci pytają nas o koszt transportu meblowozem na określonej trasie, co pozwala nam szybko obliczyć cenę przeprowadzki i dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb. Jednak ostateczna cena transportu mebli, sprzętu AGD i RTV czy fortepianów zawsze zależy od kilku czynników, takich jak: ilość przewożonych przedmiotów, rozmiar mebli czy sprzętu AGD, a także od odległości do miejsca docelowego. Poniżej przedstawiamy przybliżony cennik przeprowadzki w Słubicach, prezentujący koszty transportu za każdy pokonany kilometr naszymi busami:

 

Rodzaj pojazdu do przeprowadzki
Pojemność pojazdu [m3]: Cena za km [zł/km]
przewóz rzeczy busem (meblowozem) 17 m3 2 zł
transport kontenerem 27m3 2,5 zł
taxi bagażowe z windą (meblowóz z windą) 27m3 2,5 zł

 Tabela. Cennik usług przeprowadzkowych w Słubicach - koszt przeprowadzki Słubice

 

Od zapakowania do rozładowania - jak to wygląda dla przeprowadzki w Słubicach

Zawsze podkreślamy, że w Goliat Przeprowadzki usługi transportowe to tylko część naszej bogatej oferty. Nasi Klienci chętnie korzystają z tego, że również pakujemy rzeczy w miejscu odbioru oraz wnosimy je we wskazane miejsce pod adresem docelowym. Dzięki temu nie muszą Państwo robić tego samodzielnie. Przeprowadzki w Słubicach oraz w dużo większych polskich miastach mogą zatem być o wiele mniej stresujące dla właścicieli. W czasie, gdy my zajmiemy się ich rzeczami, oni mogą dokonać niezbędnych formalności związanych ze zmianą lokum lub po prostu odpocząć. Oto, co znajduje się w zakresie naszych działań.

  • Pakowanie. Czują Państwo, że przeprowadzka jest zbyt męcząca, rzeczy do spakowania nie ubywa, a wręcz przeciwnie - kartony zaczynają się piętrzyć i wydawać by się mogło, że jest to droga bez końca? Warto zwrócić się z tą kwestią do nas. Nasz zespół Goliat Przeprowadzki sprawnie spakuje wszystkie rzeczy oraz zabezpieczy te, które są szczególnie narażone na uszkodzenia. Mogą to być antyki, cenne przedmioty, sprzęt AGD czy szkło. Sięgamy po różnorodne rozwiązania i dobieramy te, które są najlepsze w danym momencie. Dysponujemy kartonami, folią bąbelkową, laminatem, wszelkiego rodzaju taśmami, a nawet kocami. Jeżeli posiadają Państwo dokumenty tajne lub związane z przepisami RODO, idealne do tego są pojemniki z możliwością plombowania. Wykorzystać je możemy do przeprowadzki w Słubicach, jak i do pakowania rzeczy na krańcu Europy. Pojemniki użyczamy naszym Klientom nieodpłatnie w ramach usługi.

  • Transport. Oczywiście spakowane rzeczy przewozimy pod wskazany adres, działając zgodnie z grafikiem ustalonym indywidualnie razem z Państwem. Jesteśmy elastyczni i za każdym razem omawiamy z Klientem jego potrzeby oraz czas, jakim dysponuje. Dzięki temu tworzymy wspólnie plan działania, który pozwoli płynnie przejść przez kolejne etapy całego procesu przeprowadzki.

  • Utylizacja. Jeżeli przy okazji musisz opróżnić piwnicę lub garaż ze zbędnych rzeczy lub masz takie, których nie będziesz przewozić w nowe miejsce, w Goliat Przeprowadzki możemy zająć się ich utylizacją. Przewieziemy je w przeznaczone do tego miejsce, niezależnie od tego, czy są to chemikalia, czy stare dywany i meble.

  • Rozładunek. Rzeczy przewozimy pod wskazany przez Klienta adres oraz wnosimy je w wyznaczone miejsce. Piętro, czy mniej standardowa lokalizacja nie jest dla nas problemem. Dopasowujemy schemat działania do zastanej sytuacji i działamy.

  • Magazynowanie w Zielonej Górze. Nie zawsze transport odbywa się pod adres docelowy. Z różnych względów Klienci mogą skorzystać z naszej przestrzeni magazynowej. Dysponujemy suchymi oraz bezpiecznymi pomieszczeniami, w których przechowujemy zarówno kartony z rzeczami, jak i meble czy sprzęt AGD-RTV. Cenniejsze przedmioty, sprzęt lub dokumenty mogą być przechowane w pojemnikach zaplombowanych, dzięki czemu będą Państwo spać spokojnie, zarówno przy przeprowadzce w Słubicach, jak i każdym innym mieście. 

Bezpiecznie zapakowane rzeczy podczas przeprowadzki w Słubicach

Oczywiście naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę. Polega ona nie tylko na transporcie przygotowanych rzeczy. Jeżeli sobie Państwo tego życzą, nasz zespół również spakuje wszystkie rzeczy i w odpowiedni sposób zabezpieczy te, które są najbardziej wartościowe. Dysponujemy materiałami, w które jesteśmy w stanie tak opakować przedmioty, że podczas transportu nie stanie się im żadna krzywda. Dotyczy to tak samo cennych pamiątek, antyków, jak i ważnych dokumentów z poufnymi informacjami. Jeśli chodzi o przeprowadzki, Słubice, Berlin czy Liverpool wiedzą, że niezależnie od odległości, z taką samą dokładnością i uwagą obchodzimy się ze wszystkim, co Klient oddaje w nasze ręce. Dzięki temu od lat cieszymy się zaufaniem od lat!

Cena przeprowadzki w Słubicach - Koszty transportu meblowozem z windą Słubice

Pojemniki transportowe na czas przewozu rzeczy przez Goliata

Realizując usługę, udostępniamy Klientom pojemniki transportowe z możliwością plombowania. Ich wymiary, 60 x 40 x 42 cm, pozwalają na swobodny przewóz nawet sporych gabarytów. Mogą być to cenne rzeczy, sprzęt AGD-RTV, poufne dokumenty i wszystko to, co ma zostać zabezpieczone w dodatkowy sposób. Taki pojemnik plombowany jest w lokum Klienta, a odplombowany w miejscu docelowym, do którego jest przewożony. Nie nakładamy ograniczenia w kwestii ilości pojemników, które dany Klient pragnie wykorzystać. Obecnie posiadamy 200 egzemplarzy i wszystkie są do Państwa dyspozycji.

Przy przeprowadzkach w Słubicach, ale też dużo większych miastach, które dotyczą biur lub instytucji państwowych, niezwykle istotne jest bezpieczne przetransportowanie dokumentów zawierających dane wrażliwe. Również w kontekście przepisów RODO, które obowiązują już od kilku lat. Korzystając z zaplombowanych pojemników transportowych otrzymują Państwo zapewnienie, że przewożone w nich rzeczy są zapakowane i przewożone z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Przewóz pianina i fortepianu w Słubicach - bezpieczny transport Twoich rzeczy

Deklarując, że jesteśmy w stanie bezpiecznie przewieźć każdy przedmiot, nie wykluczamy z tej listy nawet dużych instrumentów muzycznych. Co więcej, mamy świadomość tego, jak cenne są pianina i fortepiany, również pod względem sentymentalnym. Wykonane z drewna i ogromnej ilości elementów, które muszą w odpowiedni sposób pracować, wymagają delikatnego obchodzenia się z ładunkiem i zaplanowania zarówno jego przewiezienia, jak i wyniesienia z lokalu oraz wniesienia do docelowego miejsca. Aby mieć pewność, że transport pianina jest wykonany prawidłowo, a Państwa instrument muzyczny jest odpowiednio ochroniony, korzystamy z różnorodnych zabezpieczeń, m.in. folii bąbelkowej, taśmy klejącej, a nawet koców, które przy tym zadaniu sprawdzają się doskonale. Jeżeli mają Państwo pianino lub fortepian do przeprowadzki w Słubicach, do przeprowadzki w Gorzowie Wielkopolskim, do przeprowadzki w Bolesławcu, przeprowadzki w Lesznie czy jakimkolwiek europejskim mieście, warto obdarzyć zaufaniem właśnie naszą firmę. Nie boimy się wyzwań, a w tej kwestii jesteśmy już doświadczeni.

Warto dodać, że cena usługi tego typu przewozu w Goliat zależy od kilku czynników, między innymi odległości pomiędzy adresem, pod którym znajduje się instrument, a miejscem docelowym.Przykładowy cennik przeprowadzek można zobaczyć na naszej stronie.

Utylizacja niepotrzebnych przedmiotów w Słubicach

Zapewne każdy, kto choć raz się przeprowadzał wie, jak wiele rzeczy przy tej okazji znajduje swoje miejsce w koszu. To jest właśnie dobry moment na zrobienie porządków i uporanie się ze wszystkimi zbędnymi rzeczami. Wszak po co płacić za przewóz czegoś, co jest zupełnie niepotrzebne? W Goliat przeprowadzki zajmujemy się nie tylko z transportem, ale również kompleksowym opróżnianiem lokali, np. piwnic, strychów czy garaży. Jesteśmy w stanie w pełni je wyczyścić, a wszystkie rzeczy oddać do utylizacji w przeznaczonych do tego miejscach. 

Goliat przeprowadzki - flota pojazdów

Aby jak najlepiej zoptymalizować cały proces, dysponujemy samochodami o różnych gabarytach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować ładunek do możliwości danego pojazdu. Nasze busy oraz meblowozy są przystosowane do bezpiecznego przewożenia mebli, kartonów, a nawet quadów czy dużego sprzętu AGD. Organizujemy przeprowadzki w Słubicach, przeprowadzki w Zielonej Górze, Wrocławiu, przeprowadzki w Nowej Soli ale też Berlinie, Madrycie czy Londynie. Nie ograniczamy się tylko do jednego kraju lub trasy. Nasi wykwalifikowani kierowcy mają doświadczenie zarówno na drogach naszego kraju, jak i poza jego granicami (zobacz artykuł na temat przeprowadzek międzynarodowych). Powierzając im swoje rzeczy mogą być Państwo pewni, że dotrą pod wskazany adres bezpiecznie i o ustalonej porze.

Pojemność naszych pojazdów sięga od 14 m3 do 47 m3. Tak zróżnicowane gabaryty pozwalają na optymalne wykorzystanie możliwości wszystkich aut. Niezależnie od tego, czy tylko przewozimy rzeczy do utylizacji, czy wykonujemy przeprowadzki międzynarodowe. 

Magazynowanie w Goliat Przeprowadzki

Jeżeli potrzebują Państwo przestrzeni do okresowego lub bezterminowego przechowania swoich rzeczy, w tym zakresie również służymy pomocą. Posiadamy ogromną przestrzeń magazynową, w której umieszczamy zarówno kartony z rzeczami, jak i paczki o większych gabarytach, a także meble, sprzęt AGD-RTV, a nawet rośliny. W temacie przeprowadzki Słubice, miasta w centrum Polski oraz na wszystkich jej krańcach nie stanowią dla nas problemu. Wszystkie rzeczy przewieziemy zarówno do nowego lokalu, jak i bezpiecznie przechowamy w naszym magazynie, w którym posiadamy odpowiednie warunki.

Przeprowadzka w Słubicach - tylko z nami!

Firma Goliat to sprawdzony przez wielu naszych Klientów partner w procesie planowania oraz organizowania przeprowadzki. Słubice, Zielona Góra i inne miasta przekonały się o tym, że zawsze warto zwrócić się do nas po pomoc. Podkreślamy, że transport jest tylko częścią naszej oferty, choć oczywiście najbardziej istotną. Wyręczamy również Państwa na etapie pakowania wszystkich rzeczy, zabezpieczania ich oraz przenoszenia w odpowiednie miejsce po dotarciu do celu. Nasi specjaliści zawsze służą radą i pomocą w celu jak najlepszej organizacji logistycznej całego procesu.

Przeprowadzki Słubice

Cenimy sobie terminowość i działamy zgodnie z grafikiem ustalonym wspólnie z Państwem, czyli Klientem Goliat Przeprowadzki. Wiemy, jak ekscytujące, a zarazem stresujące potrafi być przejście przez cały ten proces dlatego z naszej strony zawsze zapewniamy pełen profesjonalizm oraz usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu Klient może spokojnie zająć się wszystkim tym, co nie znajduje się w zakresie naszych działań lub po prostu odpocząć, kiedy my zaopiekujemy się jego rzeczami.

Przeprowadzka w Słubicach? Zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy planują przeprowadzkę w Słubicach i innych miejscowościach województwa lubuskiego. Przygotujemy odpowiednią ofertę, przedyskutujemy wszystkie możliwości i ustalimy dogodny termin. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, a przede wszystkim - dobre wspomnienia z tego szczególnego momentu, jakim jest przeprowadzka. Zapraszamy do zapoznania się także z naszą ofertą dotyczącą przeprowadzek w Gorzowie Wielkopolskim, transportu mebli w Poznaniu, Bolesławcu czy przeprowadzki w Zgorzelcu, przeprowadzki w Nowej Soli i innych miastach, czy przeprowadzek zagranicznych.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.