UWAGA!

Goliat Przeprowadzki,
Zielona Góra 65-223, Piękna 10

+48 730 516 936, 68 303 06 25
kontakt@goliat-przeprowadzki.pl

Przeprowadzki Nowa Sól

Przeprowadzka to żmudny proces, który potrafi spowodować wiele niepotrzebnych nerwów i doprowadzić do straty sporej ilości czasu oraz pieniędzy. Dlatego też nasza firma oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie ? od wielu lat organizujemy przeprowadzki w Nowej Soli i okolicach, zapewniając swoim klientom szeroki zakres usług oraz pełen profesjonalizm. Chętnie odciążymy Państwa od żmudnego obowiązku i zajmiemy się wszystkim za Was!

Dlaczego warto organizować przeprowadzki z doświadczoną firmą?

Wielu naszych klientów wybrało pomoc specjalistów dopiero po tym, jak samodzielnie nie udało się zorganizować sprawnej przeprowadzki w Nowej Soli. Niepowodzenie w takiej sytuacji wynika z wielu czynników ? braku odpowiednich środków transportu albo wystarczającej liczby osób, które mogłyby zająć się wnoszeniem i załadunkiem czy rozładunkiem mienia. Problemem jest też czas, a niekiedy również pieniądze, które np. trzeba zainwestować w odpowiednie materiały zabezpieczające albo wynajem samochodu dostawczego, bez którego transport dużej ilości mebli czy sprzętów byłby niemożliwy.

Wybierając naszych specjalistów nie musisz samodzielnie zajmować się tym żmudnym obowiązkiem ? organizujemy kompleksowe przeprowadzki, które dadzą Ci ogrom korzyści. Jakich?

Szybka realizacja

Każdemu z nas zależy na czasie, a przeprowadzki organizowane samodzielnie potrafią ciągnąć się w nieskończoność. Nasza firma, dzięki profesjonalizmowi ekipy przeprowadzkowej, a także nowoczesnym środkom transportu i zapleczu technologicznemu, jest w stanie zapewnić Ci sprawny transport mienia ? nawet jeżeli stanowią go również bardzo ciężkie sprzęty czy też wielkogabarytowe meble. Nawet najbardziej skomplikowane i rozbudowane zlecenia jesteśmy w stanie zrealizować w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu zyskaliśmy uznanie wśród klientów.

Bezpieczeństwo

Wspomniane zaufanie jest również wynikiem tego, że zapewniamy przeprowadzki w Nowej Soli stosując się do wszelkich niezbędnych wymogów bezpieczeństwa. Nie tylko zapewniamy transport mienia w odpowiednio dostosowanych do tego pojazdach, ale również jesteśmy w stanie pomóc Państwu w pakowaniu i zabezpieczaniu drogocennych przedmiotów oraz wszystkiego, co będzie przeznaczone do transportu. Co więcej ? posiadamy ubezpieczenie, dlatego macie pewność tego, że mienie zostanie dostarczone na miejsce w takim samym stanie, w jakim wyruszyło w drogę.

Oszczędności

Wszystkich, którym wydaje się, że samodzielnie zorganizowana przeprowadzka w Nowej Soli będzie korzystniejsza niż skorzystanie z usług specjalistów, musimy wyprowadzić z błędu. Okazuje się bowiem, że pomoc firmy jest o wiele bardziej oszczędnym rozwiązaniem niż mogłoby się wydawać ? szczególnie jeżeli chodzi o czas. Jednak zaoszczędzicie Państwo również pieniądze, które musielibyście poświęcić np. na zakup materiałów zabezpieczających czy wynajem specjalnego samochodu, co jest dla Was niezwykle korzystnym rozwiązaniem.

Jak realizujemy przeprowadzki w Nowej Soli?

Wszystkie oferowane przez nas usługi przeprowadzkowe są kompleksowe ? oznacza to, że nasi klienci nie muszą zajmować się niczym w tym zakresie, a my odciążymy ich od wszystkich obowiązków. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą:

  • prace związane z pakowaniem oraz zabezpieczaniem towarów ? dysponujemy kartonami, kocami, taśmami klejącymi, foliami bąbelkowymi oraz innymi niezbędnymi materiałami, dzięki którym jesteśmy w stanie w stu procentach zabezpieczyć mienie na czas transportu;
  • załadunek i rozładunek Państwa mienia, jak również jego wniesienie ? w tym na wysokie piętra, za co odpowiedzialna będzie nasza wykwalifikowana i doświadczona ekipa;
  • transport, który może mieć miejsce zarówno w obrębie Nowej Soli lub okolic, jak również w innych regionach Polski, a nawet poza granicami naszego kraju ? wszystko to w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb.

Czym wyróżnia się Goliat Przeprowadzki?

Nowoczesnym zapleczem technologicznym i najlepszymi pojazdami. To podstawa sukcesu i udanych przeprowadzek ? dzięki najnowocześniejszym sprzętom i narzędziom oraz odpowiednio dostosowanym do potrzeb transportu samochodom dostawczym, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych klientów. I tak już od 2012 roku.

Dysponujemy zgraną i doświadczoną ekipą specjalistów. Nasi pracownicy dadzą Państwu wsparcie, zajmą się wszystkim za Was i szybko zrealizują nawet najbardziej skomplikowaną przeprowadzkę. A wszystko to w dobrej atmosferze.

Kompleksowym i indywidualnym podejściem do klienta. Zapewniamy wysokiej jakości przeprowadzki dla osób prywatnych, firm oraz instytucji, zawsze dokładnie planując działania i realizując je od samego początku do końca.

Atrakcyjnymi cenami. Zapewniamy doskonałe warunki współpracy, dzięki którym nie tylko będziecie Państwo mogli cieszyć się profesjonalizmem działań naszych specjalistów, ale również dużymi oszczędnościami!

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby i firmy, chcące zapewnić sobie szybką przeprowadzkę w Nowej Soli ? jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie wykonać zadanie w 100% skutecznie!