UWAGA!

Goliat Przeprowadzki,
Zielona Góra 65-223, Piękna 10

+48 730 516 936, 68 303 06 25
kontakt@goliat-przeprowadzki.pl

Przeprowadzki Sulechów

Goliat Przeprowadzki to firma, która od 2012 roku specjalizuje się w usługach transportowych, zapewniając swoim klientom profesjonalizm i kompleksową pomoc ? niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo przewieźć mienie prywatne czy firmowe. Oferujemy przeprowadzki w Sulechowie i okolicach, będąc do dyspozycji klientów również w innych miejscowościach w Polsce, a nawet oferując transport międzynarodowy.

Dzięki kompleksowości realizowanych zleceń, w pełni indywidualnemu podejściu do każdego z Państwa oraz nowoczesnemu zapleczu technologicznemu, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przeprowadzka w Sulechowie w 4 krokach

Świadcząc usługi przeprowadzkowe, celem naszej firmy jest zawsze sprawne i w pełni profesjonalne realizowanie zleceń, przy jednoczesnej pewności, że możemy odciążyć Państwa w stu procentach od żmudnych obowiązków. Dlatego też oferujemy współpracę w czterech etapach.

Krok 1 ? Zabezpieczenie mienia

Aby przeprowadzki w Sulechowie mogły odbywać się w pełni bezpiecznie i bezproblemowo, niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie mienia i spakowanie wszystkich przedmiotów w odpowiedni sposób. Jako specjaliści w tej dziedzinie jesteśmy w stanie pomóc w tym każdemu z Państwa ? dysponujemy odpowiednimi kartonami i opakowaniami, posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folie bąbelkowe czy taśmy klejące i wiele więcej. W ten sposób zyskacie Państwo pewność, że mienie dotrze we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie.

Krok 2 ? Załadunek

Kiedy mienie jest w pełni zabezpieczone, można zająć się jego zniesieniem i załadunkiem ? dzięki temu, że dysponujemy dużym zespołem specjalistów, wszystkie prace przebiegają sprawnie i bezproblemowo, a wszelkie dodatkowe narzędzia i urządzenia, takie jak windy, które posiadamy na wyposażeniu, pozwalają nam na bezpieczne załadowanie nawet największych gabarytowo i najcięższych mebli oraz sprzętów.

Krok 3 ? Transport

Kolejnym etapem przeprowadzki w Sulechowie jest oczywiście transport, który odbywa się w specjalnie do tego przystosowanych samochodach ? dzięki dużej pojemności załadunkowej realizujemy najbardziej rozbudowane zlecenia i szybko docieramy w miejsca wskazane przez naszych klientów.

Krok 4 ? Rozładunek z wniesieniem

Po dotarciu we wskazane miejsce następuje rozładunek i wniesienie sprzętów ? również na najwyższe piętra w budynku. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalizm na każdym etapie współpracy, a Państwo możecie mieć pewność, że zostaniecie odciążeni od wszelkiego rodzaju obowiązków i w tym czasie skupicie się na swoich sprawach.

Dlaczego Goliat Przeprowadzki?

Nasza firma na przestrzeni lat świadczenia usług przeprowadzkowych zyskała zaufanie wielu klientów w całej Polsce. Z naszych usług warto skorzystać z co najmniej kilku powodów ? oto najważniejsze z nich.

Szybkie przeprowadzki w Sulechowie

Czas to pieniądz i wiemy, jak bardzo zależy na nim naszym klientom. Dlatego też za przeprowadzki odpowiedzialny jest zgrany zespół, który zapewnia szybki załadunek/rozładunek, a także błyskawiczny transport mienia we wskazane miejsce. Nawet najbardziej skomplikowane zlecenia jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu jednego dnia.

Bezpieczeństwo prowadzonych działań

Nasza firma posiada ubezpieczenie, dlatego macie Państwo pewność, że Wasze meble i sprzęty dotrą do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. Co więcej ? dzięki odpowiednim materiałom zabezpieczającym oraz specjalistycznym sprzętom jesteśmy w stanie chronić Wasze mienie również w tych najmniej sprzyjających warunkach.

Profesjonalizm i wysoka kultura osobista

Naszym celem jest bardzo dokładna weryfikacja pracowników, dzięki czemu za przeprowadzki w Sulechowie są odpowiedzialne osoby posiadające odpowiednie podejście do swojej pracy, a także cechujące się wysoką kulturą osobistą. Chcemy w ten sposób zapewnić Państwa, że prace będą realizowanie nie tylko profesjonalnie, ale również w doskonałej atmosferze.

Odpowiednie zaplecze sprzętowe

Dysponujemy niezbędnymi sprzętami, narzędziami, a także pojazdami, bez których realizacja przeprowadzki w sposób kompleksowy nie byłaby możliwa. Takie zaplecze daje nam możliwość podejmowania się nawet tych najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych zadań ? dlatego też zyskaliśmy uznanie wśród najbardziej wymagających klientów.

Atrakcyjne ceny

Goliat Przeprowadzki to również bardzo konkurencyjna oferta jeżeli chodzi o ceny ? możecie mieć Państwo pewność, że zapłacicie uczciwą cenę i zyskacie pełną satysfakcję ze współpracy z naszą firmą.

Zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby prywatne, firmy oraz instytucje, którym zależy na tym, aby przeprowadzka w Sulechowie przebiegła bez najmniejszych problemów i w pełni profesjonalnie. Zachęcamy przy tym do skorzystania z innych naszych usług ? magazynowania, utylizacji oraz przewozu wielkogabarytowych przedmiotów, takich jak fortepiany czy pianina. Jesteśmy przekonani, że będzie to udana współpraca, a Państwo szybko zmienicie miejsce zamieszkania albo prowadzenia biznesu!