Goliat Przeprowadzki,
Zielona Góra 65-223, Piękna 10

+48 730 516 936, 68 303 06 25
kontakt@goliat-przeprowadzki.pl

Przeprowadzki Poznań

Każdy z nas co najmniej kilka razy w życiu zmienia miejsce zamieszkania oraz siedzibę firmy. Każda taka zmiana wymaga zorganizowania transportu posiadanego mienia, co wiążę się z bardzo żmudnymi obowiązkami i stratą dużej ilości czas. Na szczęście nie trzeba robić tego samodzielnie - nasza firma oferuje przeprowadzki w Poznaniu i okolicach, zapewniając najwyższy standard świadczonych usług oraz w pełni indywidualne podejście do każdego klienta. Pomożemy Państwu przetransportować najcięższe i największe gabarytowo meble oraz sprzęty - zapraszamy do współpracy!

Kompleksowe przeprowadzki w Poznaniu

Transport jest naszą specjalnością od 2012 roku - tyle lat prowadzenia działalności związanej z przeprowadzkami w Poznaniu sprawiło, że zyskaliśmy wiedzę i doświadczenie, które pomagają nam obecnie realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia naszych klientów. Chcąc w pełni indywidualnie podchodzić do każdego z naszych klientów:

  • dokładnie zapoznajemy się z Państwa potrzebami i określamy bardzo dokładną strategię działania, dzięki której przeprowadzka przebiegać będzie sprawnie i bezproblemowo;
  • zapewniamy pomoc w zabezpieczeniu Państwa mienia ? dysponujemy najlepszymi materiałami, takimi jak kartony, opakowania, taśmy klejące, koce, folie bąbelkowe i wiele innych;
  • oferujemy załadunek wszystkich przedmiotów poddawanych przeprowadzce, czym zajmą się odpowiednio wykwalifikowani specjaliści;
  • transportujemy mienie w odpowiednio przystosowanych do tego pojazdach, dzięki którym możecie być Państwo spokojni o wszystkie meble, sprzęty i najdelikatniejsze przedmioty;
  • zapewniamy rozładunek wraz z wniesieniem - nawet na wysokie piętra w obiektach mieszkalnych czy biurowych.

Wszystko to sprawia, że nasze przeprowadzki w Poznaniu są kompleksowe - realizujemy je od początku do końca, całkowicie odciążając każdego klienta od wszelkich obowiązków. Wystarczy ustalić datę przeprowadzki i przedstawić swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą.

Dlaczego Goliat Przeprowadzki?

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy naszym klientom wiele korzyści płynących ze współpracy. Jakie są te najważniejsze?

Szybkość realizowanych przeprowadzek

Każdemu z nas zależy na czasie i jest to istotne również dla naszych klientów, dlatego też zajmujemy się przeprowadzkami w taki sposób, aby ich realizacja była możliwie jak najszybsza. Jak udaje nam się osiągnąć ten cel? Przede wszystkim dysponujemy zgranym, doświadczonym zespołem, który jest w stanie doskonale ze sobą współpracować i dzięki temu szybko załadować/rozładować mienie. Dodatkowo posiadamy doskonałe zaplecze technologiczne, a transport realizujemy najnowocześniejszymi pojazdami ? wszystko to sprawia, że nie stracicie Państwo swojego cennego czasu!

Bezpieczeństwo transportowanego mienia

W trakcie realizowanych zleceń stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dbając o odpowiednie zabezpieczanie mienia, a także pilnując tego, aby wszelkie prace przebiegały w odpowiedni sposób. Co więcej ? posiadamy ubezpieczenie, dlatego też możecie być Państwo pewni, że wszelkie przeprowadzki w Poznaniu przebiegać będą w stu procentach profesjonalnie, a Państwa mienie dotrze we wskazane miejsce w stanie nienaruszonym.

Atrakcyjne ceny

Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów dbamy również o to, aby nasze przeprowadzki w Poznaniu nie obciążały za bardzo Państwa budżetu. Dlatego też zapewniamy atrakcyjne ceny, nawet jeżeli transport mienia ma odbywać się na dalekich trasach - dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu osób.

Usługi dla osób prywatnych i firm

Z naszych przeprowadzek skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak również firmy czy instytucje - w każdym przypadku jesteśmy w stanie zapewnić maksymalny profesjonalizm i w pełni indywidualnie dostosować zakres prowadzonych działań do Państwa potrzeb.

Co więcej - mamy możliwość transportowania mienia prywatnego i firmowego również poza Poznaniem. Oferta Goliat Przeprowadzki obejmuje cały kraj, a nawet transport międzynarodowy!

Nie tylko przeprowadzki!

W skład naszej oferty, poza przeprowadzkami, wchodzą również:

  • magazynowanie - dysponujemy przestrzeniami, na których możecie Państwo przechować swoje mienie (na czas określony lub nieokreślony),
  • utylizacja - pakujemy i zabieramy niepotrzebne przedmioty, które poddajemy legalnej i profesjonalnej utylizacji,
  • przewóz pianin i fortepianów - a także innych delikatnych i wartościowych przedmiotów o bardzo dużych gabarytach.

W ten sposób możecie Państwo zlecić nam różne zadania, z których za każdym razem wywiążemy się w stu procentach fachowo.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli więc zależy Państwu na tym, aby przeprowadzka w Poznaniu czy jakimkolwiek innym mieście przebiegała w sposób kompleksowy i profesjonalny - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy, odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy się do przeprowadzki w taki sposób, aby została ona zrealizowana sprawnie i bezproblemowo. Zapewniamy atrakcyjne ceny i w pełni indywidualne podejście do każdego klienta.