Goliat Przeprowadzki,
Zielona Góra 65-223, Piękna 10

Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe

Niektórzy szybko znajdują miejsce, w którym pragną na całe życie zapuścić korzenie. Inni chcą doświadczyć życia w różnorodnych miejscach, miastach, krajach. Przeprowadzki międzynarodowe czasem wynikają z chęci zwiedzania świata i odkrywania nowych kultur i światów, innym razem są koniecznością związaną z pracą zawodową czy sytuacją rodzinną. Niezależnie od tego, jaki jest powód Twojej decyzji o zmiany lokum, Goliat Przeprowadzki pomoże Ci przejść przez cały proces w sposób najbardziej komfortowy.

Cechy przeprowadzek międzynarodowych z firmą Goliat Preprowadzki:

 • Najlepsze ceny;

 • Profesjonalna obsługa;

 • Ubezpieczenie mienia;

 • Nowoczesne meblowozy;

 • Transparentność;

 • Terminowość.

Zarówno przeprowadzki międzynarodowe, jak i te organizowane w granicach naszego kraju potrafią być sporym wyzwaniem. I to nie tylko pod względem logistycznym, ale także wytrzymałości fizycznej i psychicznej. To moment, kiedy najlepiej jest cały proces oddać w ręce profesjonalistów. Na głowie osoby, która się przeprowadza, i tak jest wiele innych kwestii. Musi dokonać niezbędnych formalności, zdać opróżniony lokal lub wystawić go na sprzedaż bądź wynajem. Również w docelowym miejscu czeka na nią wiele wyzwań.

W Goliat Przeprowadzki dbamy o to, by jak najbardziej odciążyć naszych Klientów. To dlatego nie tylko przewozimy rzeczy, ale i pakujemy je oraz rozładowujemy w miejscu docelowym. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób prywatnych - świadczymy usługi również dla firm czy instytucji państwowych. Posiadamy niezbędne rozwiązania, które pozwalają na w pełni bezpieczne przetransportowanie również cennych przedmiotów oraz poufnych dokumentów. Z nami przeprowadzka międzynarodowa to przyjemność, przez którą przechodzi się bardzo łatwo.

Odpowiednia organizacja i sprzęt potrzebny podczas przeprowadzki międzynarodowej

Nasi Klienci otrzymują od nas wsparcie już na etapie planowania całego procesu. Każdego traktujemy indywidualnie. Wspólnie ustalamy, jaką kolejność działań przyjmiemy oraz opracowujemy plan, którego potem się trzymamy. Terminowość i punktualność jest dla nas szczególnie istotna, ponieważ to od niej zależy to, czy płynnie przejdzie się z jednego etapu przeprowadzki do kolejnego. Nasi pracownicy mają z Klientem stały kontakt, więc na bieżąco mogą dostosować się do zmieniających się warunków i nieprzewidzianych zdarzeń. Goliat jest dla Państwa, zatem wykazujemy się dużym zrozumieniem. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie ma dla nas sytuacji, z którymi nie bylibyśmy w stanie sobie poradzić.

Nasi pracownicy są odpowiednio szkoleni oraz posiadają niezbędne uprawnienia wymagane przy tego typu pracy przy przeprowadzkach międzynarodowych. Stale podnosimy ich kompetencje korzystając z branżowych szkoleń. Oczywiście istotna jest również flota pojazdów, którą dysponujemy. Są to samochody o zróżnicowanych gabarytach, dzięki czemu możemy optymalnie dopasować je do ilości rzeczy, które mają zostać przewiezione. Ich pojemność wynosi od 14 m3 do 47 m3. Z powodzeniem przewozimy zatem zarówno:

 • kartony z rzeczami,
 • jak i meble,
 • a nawet motory
 • czy duży sprzęt elektryczny.

Dbałość o każdy towar naszych Klientów - transport międzynarodowy nie jest wyjątkiem

Przy przeprowadzkach międzynarodowych nasi Klienci chcą mieć pewność, że ich rzeczy podczas wielogodzinnego transportu nie zostaną uszkodzone. Często takie obawy występują w przypadku instrumentów muzycznych. O ile te mniejsze można schować do futerału, o tyle pianino czy fortepian potrafią spędzić sen z powiek ich właścicielom. Dla nas nie jest to jednak problemem. W zakresie naszych usług jest również przewóz pianina oraz fortepianu. Najpierw w odpowiedni sposób zabezpieczamy instrument, wykorzystując do tego m.in. folię bąbelkową, koce i taśmę. Następnie umieszczamy taki pakunek w samochodzie i tam również go blokujemy, aby nie poruszał się podczas jazdy.

W miejscu docelowym Klient również nie musi przejmować się tym, jak wniesie pianino czy fortepian do lokalu. To również leży w naszej gestii, a trudno dostępne miejsca są dla nas nie problemem, a wyzwaniem. Warto również dodać, że cena takiego transportu w Goliat nie jest stała. Zależy od tego, jakie gabaryty ma konkretny instrument oraz jaka odległość dzieli miejsce jego odbioru oraz zdania.

 

Zadzwoń i umów się na przeprowadzkę już dziś!

+48 730 516 936

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przestrzeń magazynowa Goliat przeprowadzki

Nasze doświadczenie w pracy przy przeprowadzkach międzynarodowych pokazało, że wiele osób potrzebuje przez jakiś czas skorzystać z przestrzeni magazynowej i  magazynowania swoich przedmiotów. którą udostępniamy naszym Klientom. Powodów jest wiele. Nie zawsze wyprowadzając się z jednego miejsce posiadają już nowe lokum. Czasem też z różnych względów muszą przetrzymać sprzęty.

Niezależnie od tego, jakie są te powody, jesteśmy w stanie wynająć Państwu miejsce do przechowania rzeczy o niewielkim gabarycie, jak i dużych sprzętów, takich jak meble, urządzenia AGD i RTV oraz instrumenty muzyczne. Nasz magazyn jest suchy, co jest bardzo istotne, jeżeli nie chcemy, by cokolwiek uległo uszkodzeniu. Poza tym, do Państwa dyspozycji są także pojemniki z możliwością założenia plomby. Takie zabezpieczenie umieszcza się w momencie zapakowania rzeczy do pojemnika w lokalu wyjściowym, a zdejmuje dopiero wtedy, gdy finalnie dotrą one do Klienta. Dzięki temu mają Państwo pewność, że umieszczone w pojemnikach rzeczy, przechowywane w magazynie, są poza zasięgiem oczu osób postronnych. To dobre rozwiązanie, jeżeli posiadają Państwo ważne dokumenty lub cenne przedmioty.

Takie pojemniki z tworzywa sztucznego sprawdzają się również przy transporcie delikatnych przedmiotów, dodatkowo owiniętych folią bąbelkową. Dzięki takiemu rozwiązaniu będą one bezpieczne podczas transportu i nie ulegną uszkodzeniu obijając się o inne rzeczy. Również w trakcie przenoszenia pojemników są lepiej ochronione niż gdyby znajdowały się w zwykłym kartonie lub torbie.

Przeprowadzki międzynarodowe - oferta Goliat

Przeprowadzki międzynarodowe - dobre cenyJak już wspomnieliśmy, przeprowadzki nie mają dla nas tajemnic. Działamy zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb naszych Klientów. Warto zatem pokrótce przedstawić, co znajduje się w naszej ofercie i z czego mogą Państwo skorzystać organizując przeprowadzkę międzynarodową.

 • Pakowanie. To pierwszy etap, który często zajmuje Klientom wiele czasu. Korzystając z naszej pomocy, mogą być Państwo pewni, że rzeczy zostaną nie tylko odpowiednio zapakowane do transportu w taxi bagażowym, ale również w odpowiedni sposób zabezpieczone.

 • Utylizacja. Opróżnimy garaż, piwnicę lub dom z pozostałych niepotrzebnych rzeczy. Wszystko oddamy do utylizacji w miejscu do tego przeznaczonym - niezależnie czy odbywa się to w Polsce, czy za granicą.

 • Transport. Nasi wykwalifikowani kierowcy bezpiecznie przewiozą rzeczy pomiędzy dwoma adresami. A jeżeli podczas przeprowadzki międzynarodowej będą Państwo potrzebowali skorzystać z magazynu, w Goliat oferujemy bezpieczną, suchą przestrzeń nawet do bezterminowego użytkowania.

 • Przewożenie fortepianu lub pianina. Z doświadczenia wiemy, że Klienci często nie wiedzą, jak poradzić sobie z instrumentami o tak dużym gabarycie. Transport pianina lub fortepianu bywa problematyczny zwłaszcza w lokalach z wąskimi klatkami schodowymi, czy wiatrołapami. Dla nas nie stanowi to problemu. Odpowiednio zabezpieczymy całą powierzchnię, przeniesiemy do auta i dowieziemy w miejsce docelowe. Również wniesiemy do lokalu, nawet jeżeli znajduje się on na piętrze. Wszystko po to, by nasz Klient mógł spokojnie przeprowadzić się z jednego miejsca, pod kolejny adres. 

Pomoc na każdym etapie przeprowadzki międzynarodowej

Wiemy, jak bardzo wymagające pod względem logistycznym są zmiany miejsca zamieszkania, a tym bardziej te, które dotyczą dwóch krajów. Dlatego z naszych usług możesz skorzystać na każdym etapie tego procesu. Na co możesz zatem liczyć wybierając nasze usługi?

 • Zapakujemy wszystkie Twoje rzeczy, dbając o to, by dotarły w miejsce docelowe w nienaruszonym stanie. Posiadamy niezbędne materiały zabezpieczające, dzięki którym nie musisz martwić się zarówno o stan porcelanowej solniczki, jak i kanapy. Z uwagą traktujemy takie rzeczy jak instrumenty muzyczne, sprzęt elektroniczny oraz antyki. Możesz zatem powierzyć nam spakowanie wszystkiego, co znajduje się w Twoim domu i czekać na odbiór załadunku w miejscu docelowym.

 • Rozładunek również leży w zakresie naszych usług. Przeprowadzki międzynarodowe, zwłaszcza po latach przebywania w jednym miejscu, wiążą się często z przewożeniem wielkogabarytowych przedmiotów. Niezależnie od nowego lokum i jego lokalizacji, wszystko wniesiemy we wskazane przez Ciebie miejsce. Zarówno do parterowego domu, jak i na piętro.

 •  Zaplanujemy cały proces tak, aby przebiegł w jak najbardziej optymalny sposób. Przeprowadzki międzynarodowe trwają nierzadko kilka dni, a nawet tygodni. Z naszej strony zapewniamy terminowość i działanie zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego jest to dla nas tak bardzo ważne.

 • Magazynowanie to również jeden z elementów naszej oferty, który interesuje Klientów przy przeprowadzkach międzynarodowych. Jeżeli opróżniasz jeden lokal, ale kolejny nie jest jeszcze przygotowany lub z różnych względów potrzebujesz przechować rzeczy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Posiadamy ogromną przestrzeń magazynową, którą udostępniamy zarówno na określony czas, jak i bezterminową. Masz zatem dużo czasu na to, by znaleźć wymarzone mieszkanie, skończyć budowę domu lub po prostu wyruszyć w podróż dookoła świata, nie martwiąc się o to, gdzie znajduje się Twój dobytek.

 •  Pojemniki transportowe, które oferujemy w Goliat przeprowadzki cieszą się zainteresowaniem prywatnych klientów, firm, a nawet instytucji państwowych. Posiadają one możliwość plombowania. Zabezpieczenie zakłada się w lokalu Klienta, a zdejmuje się po dostarczenie pojemnika w miejsce docelowe. To idealne rozwiązanie, gdy posiadasz poufne dokumenty, szczególnie cenne przedmioty lub sprzęt. Masz pewność, że nic nie dostanie się w niepowołane ręce oraz będzie poza dostępem wzroku osób postronnych.

 • Zutylizujemy wszystko to, co już nie będzie Ci potrzebne i nie zostanie wykorzystane na rynku wtórnym. Nie będziesz przecież przy przeprowadzce międzynarodowej zabierać ze sobą starego dywanu, częściowo zużytej farby czy niewygodnych, leciwych mebli. Wszystko, czego chcesz pozbyć się na stałe, usuniemy i dostarczymy w miejsce, w którym zostaną zutylizowane. Możesz zająć się zatem ważniejszymi rzeczami, niż opróżnianie starej piwnicy lub garażu. 

 

 

OFERTA GOLIAT PRZEPROWADZKI

 

Przeprowadzka do Niemiec

Przeprowadzka do Hiszpanii

Przeprowadzka do Holandii

Przeprowadzka do Norwegii

 

Doświadczona ekipa przeprowadzkowa - taxi bagażowe na najwyższym poziomie

Wiemy, że decydując się na powierzenie nam swojego dobytku, obdarzasz Goliat przeprowadzki ogromnym zaufaniem. Zarówno w kwestii pakowania i rozładowywania bagażówek, jak również ich przewożenia. Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się często z przejechaniem tysięcy kilometrów. Zapewniamy zatem, że nasi kierowcy posiadają doświadczenie zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Posiadają niezbędne licencje oraz są wykwalifikowaną kadrą specjalistów w swojej dziedzinie.

Dbamy również o to, by ich kompetencje były stale podnoszone. Możesz liczyć na ich radę i pomoc. Możliwe, że dla Ciebie jest to pierwsza zagraniczna przeprowadzka i nie masz pewności, w jaki sposób wszystko logistycznie połączyć. Nasi pracownicy zawsze służą radą i pomocą, ponieważ ten temat jest im bardzo bliski i mają w tej kwestii duże doświadczenie.

Magazynowanie w Goliat Przeprowadzki - nie spiesz się z przewozem swoich rzeczy

Warto zacząć od tego, że nie zawsze wyprowadzając się z jednego miejsca, Klienci mają już gotowe nowe lokum. Sytuacji jest wiele, jak również wiele jest życiowych wyborów. Zarówno ci, którzy wracają zza granicy, jak i ci, którzy dopiero będą wyjeżdżać, potrzebują czasem przechować przez jakiś czas swoje rzeczy. Bywa, że potrzebują czasu na znalezienie nowego domu lub mieszkania. Innym razem jest to kwestia przedłużającego się remontu. Bywają i tacy, którzy zostawiają rzeczy w naszym magazynie i ruszają w podróż zanim zdecydują się ponownie zamieszkać gdzieś na stałe.Przeprowadzki międzynarodowe - ceny, koszt przzeprowadzek międzynarodowych

W naszym magazynie Goliat przechowają Państwo rzeczy we w pełni bezpiecznych, suchych pomieszczeniach, niezależnie od gabarytów. Cenne przedmioty czy dokumenty mogą dla Państwa komfortu być umieszczone w pojemnikach z plombami. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment zabiorą Państwo rzeczy do nowego lokum.

Kompleksowe usługi przeprowadzkowe w firmie transportowej Goliat Przeprowadzki

Wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest terminowe działanie. Przeprowadzki międzynarodowe muszą być wykonywane jak najbardziej sprawnie, gdyż są skomplikowane pod względem logistycznym. Dlatego każdego naszego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Wspólnie ustalamy plan działanie oraz zakres usług, które mamy wykonać. Zapewniamy terminowość, która jest tutaj bardzo istotna. Nasi kierowcy posiadają niezbędne kwalifikacje, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że dobytek znajduje się w dobrych rękach.

Posiadamy rozbudowaną flotę samochodów o zróżnicowanej ładowności, od 14 m3 do 47 m3. Są odpowiednio przystosowane do przeprowadzek i w pełni bezpiecznie można w nich przewieźć zarówno karton z książkami, jak i sprzęt RTV, kanapę czy pianino. Pakując rzeczy korzystamy z całej gamy akcesoriów, które pozwalają zabezpieczyć je tak, by nie ucierpiały nawet podczas wielogodzinnej jazdy przy przeprowadzce międzynarodowej. Dysponujemy folią, folią bąbelkową, streczem, kartonami, taśmami, a nawet kocami. Mogą być zatem Państwo pewni, że wszystko zapakujemy w najbardziej bezpieczny sposób tak, by również nie ucierpiało podczas rozładunku i rozpakowywania.

Pojemniki transportowe z plombowaniem -  nie martw się o swoje dokumenty

Zarówno w warunkach domowych, jak i w biurach, znajdują się rzeczy wyjątkowo cenne. Zarówno dosłownie, jak i w kwestii posiadanych danych. Dlatego nieodpłatnie oferujemy Klientom Goliat dostęp do pojemników transportowych z możliwością plombowania. To od Państwa zależy, czy znajdą się w nich poufne dokumenty, biżuteria czy sprzęt RTV. Każdy z pojemników może zostać zaplombowany w lokalu Klienta i odplombowany dopiero w miejscu docelowym, po dokonaniu rozładunku. Takie zaplombowane pojemniki przechowujemy również w naszym magazynie.

 Przeprowadzki Goliat - kompleksowa przeprowadzka międzynarodowa

Nasza firma zapewni Ci pełną obsługę podczas zmiany miejsca zamieszkania bądź lokalizacji biura w obrębie różnych krajów. Zapraszamy do kontaktu, gdzie podczas rozmowy będziemy w stanie określić zakres usług, z których będziesz potrzebować skorzystać oraz określimy ich koszt. Przy przeprowadzkach międzynarodowych dużą rolę odgrywa odległość pomiędzy poszczególnymi krajami. Transport z Niemiec do Polski będzie znacznie tańszy niż pomiędzy naszym krajem a Portugalią. Pamiętaj, że za darmo udostępniamy Ci pojemniki transportowe, jak również bardzo praktyczne worki próżniowe oraz kartony. Wszystko po to, by przeprowadzka przebiegła jak najsprawniej.

Zapraszamy do zapoznania się także z naszą ofertą dotyczącą przeprowadzek w Gorzowie Wielkopolskim, transportu mebli w Poznaniu, Słubicach czy Żaganiu, przeprowadzki w Nowej Soli i inne.

Przewóz rzeczy i towarów pomiędzy różnymi krajami nie ma dla nas tajemnic. Od lat pomagamy naszym Klientom w Goliat zmieniać miejsce zamieszkania czy lokalizacji firmy w obrębie różnych miejscowości nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Wiemy, że przeprowadzki międzynarodowe potrafią być skomplikowanym logistycznie przedsięwzięciem, dlatego staramy się wspierać Państwa na każdym etapie. To dlatego na liście naszych usług jest nie tylko transport, ale również pakowanie oraz rozpakowywanie rzeczy. Nie ma dla nas wyzwań, których byśmy się nie podjęli. Jesteśmy w stanie w bezpieczny sposób zapakować nawet fortepian i dowieźć go do celu. Mamy w zwyczaju mówić, że przewieziemy wszystko - od widelca, po szafę i właśnie tak się zazwyczaj dzieje!

 
 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.